Przygotowanie projektu o Eurogrant planowanego do realizacji w ramach Programu Cyfrowa Europa
Cel projektu
Celem projektu jest sfinansowanie kosztów przygotowania Eurograntu planowanego do realizacji w ramach Programu Cyfrowa Europa
Okres realizacji
01.10.2021 r.–31.08.2022 r.
Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałania 2.3.6 Granty na Eurogranty, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
SHOW YOURSELF - polskie produkty budowlane na arenie międzynarodowej - III edycja
Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014- 2020, w ramach osi priorytetowej 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw poddziałanie 2.3.3 Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych, wniosek o numerze POIR.02.03.03-20-0004/18.
CEL PROJEKTU: Projekt dotyczy internacjonalizacji oferty Wschodniego Klastra Budowlanego posiadającego statut KKK, a jego głównym celem jest wzrost internacjonalizacji 32 (w tym 30 MŚP) przedsiębiorstw działających w ramach Krajowego Klastra Kluczowego do 31.08.2022r. Cel zrealizowany będzie poprzez realizację zintegrowanego dostosowanego do potrzeb firm kompleksowego programu internacjonalizacji realizowanego przez Koordynatora na rzecz członków KKK. Osiągnięcie celu planowane jest poprzez realizację następujących działań:
Celem realizacji projektu jest internacjonalizacja rozwiązania pod nazwą AMAGE (Asset MAnAGEment) w zakresie rozwiązań dla przemysłu konstrukcyjnego. Za pomocą działań promocyjnych, udziału w targach branżowych zostanie zrealizowany proces marketingu rozwiązania oferowanego przez przedsiębiorstwo na rynkach zagranicznych.
Celem projektu jest realizacja pogłębionych badań i analiz w formie audytów technologicznych przez certyfikowane Centra Transferu Wiedzy. Za pomocą szeregu działań realizowany podczas audytów wstępnych i pogłębionych wnioskodawca otrzymuje specjalistyczną wiedzę oraz wyniki analiz z obszaru biznesu i technologii innowacyjnych. Wiedza powstała w tym obszarze może z powodzeniem zostać wykorzystana w dalszym planowaniu rozwoju przedsiębiorstwa.
Celem projektu jest pozyskanie wysokopoziomowej, specjalistycznej wiedzy na temat trendów i rozwoju systemów informacyjnych, jakie będą zastosowane w jednej z głównych linii usług wdrożeniowych Wnioskodawcy. Realizacja projektu ma zapewnić konkurencyjność oferty na jednolitym rynku europejskim. Wprowadzenie innowacji ma spowodować bardziej efektywne działanie przedsiębiorstwa oraz poszerzenie działalności poprzez nowe rynki zbytu i pozyskanie nowych klientów. Nastąpi znaczne rozszerzenie oferty handlowej przedsiębiorstwa oraz poprawa efektywności kosztowej jego działalności.